Echoskopinis tyrimas

Echoskopija – tai tyrimas, kurio tikslas pamatyti vidines organizmo struktūras ir organus, naudojantis ultragarso bangomis. . Šis tyrimas yra nekenksmingas, nesukelia skausmo ir neturi jokio pašalinio poveikio.

Echoskopija – tai tyrimas, kurio tikslas pamatyti vidines organizmo struktūras ir organus, naudojantis ultragarso bangomis. Atspindėtos ir išsklaidytos ultragarso bangos suteikia vaizdą, kurį gydytojas specialistas gali stebėti ekrane ir užrašyti. Šis tyrimas yra nekenksmingas, nesukelia skausmo ir neturi jokio pašalinio poveikio. Echoskopija – tai trumpa, tačiau labai efektyvi procedūra, kurios metu galima pastebėti net nedidelius, dar besimptomatinius vidaus organų anatominius pokyčius ir užbėgti progresuojančiai ligai už akių.
Echoskopija Jūsų augintiniui atliksime su nauju, moderniu echoskopu. Jame integruota doplerio funkcija, dėl kurios galime ne tik efektyviau ir objektyviau įvertinti Jūsų augintinio organų anatominius pokyčius bet ir stebėti, bei vertinti Jūsų augintinių kraujotakos sistemą.
Šio tyrimo pagalba taip pat galime nustatyti ar jūsų patelė yra šuninga/katinga, įvertinti vedimosi (gimdymo) laiką, nustatyti palikuonių skaičių.
Tai saugu, veiksminga ir informatyvu!